мед Сервіс

 • medservice.stom@gmail.com
 • +380672506060

Ремонт і обслуговування стоматологічних установок:

 • діагностика;
 • ремонт системи подачі стисненого повітря;
 • ремонт системи подачі води;
 • ремонт аспіраційних систем (пилосос, слюноотсос);
 • ремонт клапанів;
 • ремонт світильників;
 • ремонт керуючої електроніки;
 • ремонт несучих механізмів;
 • ремонт панелі інструментів лікаря.

Надішліть заявку

ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин

Ремонт стоматологічного обладнання від

Оперативний виїзд

Кваліфіковані сервісні інженери

Найкоротші терміни ремонту

Гарантія

Надішліть заявку

ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин

Наші послуги

[:rus]cad-cam-dental-computer[:]
Пусконалагоджувальні
роботи
Ремонтні
роботи
Діагностика
несправностей
Технічне
обслуговування

Ремонт стоматологічного обладнання

з виїздом (Київ)

Робота стоматологічної клініки з технічної точки зору - це, в першу чергу, найсучасніше обладнання та безперебійність його функціонування. Тому вкрай важливо максимально оперативно усувати виникаючі поломки, якісно і вчасно здійснюючи необхідний ремонт стоматологічних установок.

Наша компанія надає весь спектр необхідних послуг: ми встановлюємо, ремонтуємо і обслуговуємо будь-яке обладнання, пов'язане зі стоматологією. У нашому штаті немає новачків і стажистів - тільки досвідчені і професійні майстри по ремонту стоматологічного обладнання.

Робимо ремонт будь-якої складності з виїздом до замовника по Києву і області. Якщо устаткування не дуже габаритне, є можливість відремонтувати його в нашому сервісному центрі.

Надішліть заявку

ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин

схема співпраці

Разове обслуговування

Ми приймаємо заявки на ремонт стоматологічних установок як в письмовому, так і в усному вигляді. У відповідно до яких погоджуємо з клієнтом умови, і проводимо всі необхідні види ремонтних робіт. Після того, як ремонт буде успішно завершено, заповнюється «Акт виконаних робіт», і тільки після цього клієнт здійснює оплату виконаного ремонту стоматологічного обладнання.

Договірне обслуговування

Оптимальний варіант співпраці для клієнта і для нас. Ми укладаємо річний договір на обслуговування і ремонт стоматологічного обладнання з можливістю поетапної оплати - щомісячно, щоквартально або один раз на рік. Фактично стоматологічні установки тепер на гарантії: наші фахівці оперативно усувають будь-які виникають поломки.

Етапи проведення ремонту

Оцінка технічного стану

Відключення від системи

Повний розбір обладнання

Перевірка роботи механізму

Очищення, налагодження та регулювання окремих деталей

Збірка і перевірка рабоспособності

Оновлення зовнішнього вигляду

Передача замовнику справного обладнання

На першому етапі наш фахівець виїжджає до клієнта і визначає, чи є можливість відремонтувати обладнання на місці, або необхідне транспортування в сервісний центр. При цьому ми спеціалізуємося на здійсненні будь-яких видів ремонту стоматологічного обладнання, Починаючи від діагностики і оцінки технічного стану. Також виконуємо перевірку, очищення, налагодження та оновлення зовнішнього вигляду, якщо це необхідно. Розуміючи, що кожна година простою стоматологічного кабінету обходиться власнику досить недешево, намагаємося досягати результату максимально швидко, але в обов'язковому порядку без впливу на якість. І в будь-якому випадку, будь то ремонт стоматологічної установки, Лампи полімеризації і т.д., після виконаних робіт агрегат проходить повну перевірку на працездатність. Тільки в разі успішного результату ремонт вважається завершеним.

Summary
Ремонт стоматологического оборудования Киев
Service Type
Ремонт стоматологічного обладнання Київ
Provider Name
мед Сервіс,
Київ,Україна,Київ-02000,
Telephone No. + 380672506060
Area
Ремонт стоматологічного обладнання Київ
Description
ремонт стоматологічних установок, ремонт автоклавів, Ремонт полімеризацій ламп, майстер по ремонту стоматологічного обладнання, ремонт стоматологічної установки ремонт стоматологічного компресора ремонт стоматологічного обладнання київ